• EST
  • ENG

  +372 5346 3422

Aadress: Tõnismägi 3a
10119 Tallinn
E-mail: info@bba.ee
Globaalselt: www.mazars.comlitlatest

Leedu meeskond

Kogu meeskond|Eesti meeskond |Läti meeskond |Leedu meeskond

7Jurate Zarankiene
Leedu/Maksukonsultatsioon

Tel: +370 5 2779397
Mobiil: +370 658 10343
E-mail: jurate@taxlink.lt 

Jurate omab enam kui 10 aastast kogemust finantsnõustajana olles spetsialiseerunud maksu ja auditi valdkonnale. Ta on töötanud üle 7 aasta Ernst & Young maksunõustajana ning sellele eelnevalt kohalikus audiitorettevõttes. Jurate omab nii siseriikliku kui ka rahvusvahelise maksunõustamise kogemust ning on oma karjääri jooksul osalenud mitmetes keerulistes projektides (energiaettevõtte restruktureerimine, suuremahulised ühinemised ja omandamised, jt). Ta on aidanud ettevõtetel lahendada ka erinevaid maksuküsimusi alates maksuplaneerimisest, optimeerimisest kuni erinevate strateegiateni.

8Justinas Basalykas
Leedu/Maksukonsultatsioon

Tel: +370 5 2779397
Mobiil: +370 650 17900
E-mail: justinas@taxlink.lt 

Justinas omab 7 aastast kogemust finantsvaldkonnas olles olnud kohalike ettevõtete finantsjuht. Sellest tulenevalt on Justinas kogenud finantsplaneerija ja –riskide hindaja. Justinas on töötanud Ernst & Young maksunõustajana ning osalenud projektides lahendades kohalike ja rahvusvaheliste maksude küsimusi, viies läbi maksuplaneerimist ja struktureerimisi. Justinas on spetsialiseerunud rahvusvahelisele maksuplaneerimisele, siirdehindadele, püsiva tegevuskoha maksustamisele ning küsimustele, mis puudutavad topeltmaksustamist. Justinas on lõpetanud magistrikraadiga Viini Majandus- ja Ärijuhtimise Ülikooli rahvusvahelise maksustamise alal.

9Edvinas Sutkaitis
Leedu/Maksukonsultatsioon

Tel: +370 5 2779397
Mobiil: +370 687 94000
E-mail: edvinas@taxlink.lt 

Edvinas omab 5-aastast kogemist juriidilise nõustajana töötades varasemalt krediidikindlustuse ettevõttes igapäevaste vaidluste ja läbirääkimiste lahendajana. Edvinas on mitu aastat olnud seotud ka maksuplaneerimise ja struktureerimise, rahvusvahelise maksustamise (sh käibemaksu valdkonna) ja maksuauditi projektides aidates seejuures ka grupiettevõtete struktureerimisel ning siirdehinna dokumentatsiooni koostamisel. Lisaks jätkab Edvinas õigusalase nõu andmist ka maksuprojektides. Ta on omab Lundi ülikooli magistrikraadi rahvusvahelise maksustamise alal ning on täindanud oma teadmisi kaudse maksustamise vallas Munster’i ülikoolis Saksamaal.

10Katazina Kozlovskiene
Leedu/Audit
Tel: +370 5 2779397
Mobiil: +370 675 05000
E-mail: katazina@taxlink.lt 

Katazina omab üle 10 aasta kogemusi auditi, raamatupidamise ja maksunõustamise valdkonnas olles ka vandeaudiitor. Ta omab põhjalikku kogemust finantsauditi valdkonnas ning osalenud suurte kohalike ning rahvusvaheliste ettevõtete auditites, viies läbi ka maksuauditeid ja lahendades klientide siirdehinna, tulumaksu, käibemaksu ja aktsiisi- ning tollimaksude alaseid küsimusi. Katazina on teostanud ka Euroopa Liidu struktuurifondide auditeid ning selliste auditiprojektide juhtimist ja kvaliteedikontrolli läbiviimist.